wybrane kategorie
ZADZWOŃ DO NAS 17 856 71 18
Strona główna1 » Płatność kartą kredytową

Płatność kartą kredytową

Płatność kartą kredytową

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl. Do obsługi transakcji zastosowano tam nowoczesne systemy zabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL. Więcej o bezpieczeństwie dowiesz się z tej strony.

Po wybraniu płatności kartą i potwierdzeniu jej tej formy płatności kliknięciem w przycisk, zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną SSL - em stronę autoryzacyjną Polcardu, gdzie zostaniesz poproszony o podanie danych Twojej karty płatniczej. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Polcardem, poza sklepem Bartero.pl. Połączenia z serwerem Polcardu nawiązywane są przy użyciu protokołów bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer) z użyciem certyfikatu cyfrowego. Masz dzięki temu pewność, że podane przez Ciebie informacje pozna tylko Polcard.

W czasie autoryzacji będziesz poproszony o podanie kodu CVV2. Kod CVV to ostatni trzycyfrowy numer wydrukowany na pasku podpisu znajdującym się na odwrocie karty.

Po podaniu danych powrócisz po kilku sekundach na naszą stronę i będziesz mógł zapoznać się z wynikiem autoryzacji. Jeżeli autoryzacja się powiodła, zamówienie zostanie dokończone. W razie niepowodzenia autoryzacji, zamówienie zostanie anulowane. W takiej sytuacji prosimy o wyjaśnienie sprawy z instytucją odpowiedzialną za wydanie Twojej karty.

Jeśli zdarzy się, że część towarów z Twojego zamówienia musi zostać przez nas sprowadzona od naszych dostawców i wpłynęłoby to na opóźnienie w realizacji całego zamówienia, to wówczas skontaktujemy się z Tobą przed wysłaniem paczki.


Przejdź do strony głównej