wybrane kategorie
ZADZWOŃ DO NAS 17 856 71 18
  Strona główna1 » Polityka prywatności

  Polityka prywatności

  Bezpieczeństwo danych osobowych


  Polityka prywatności sklepu internetowego Bartero.pl.

  1. Respektując ustawę o ochronie danych osobowych, zapewniamy bezpieczeństwo i poufność pozyskanych danych
  osobowych podczas rejestracji i zakupów w naszym serwisie.  Wszyscy pracownicy sklepu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.


  2. W naszym sklepie zbieramy następujące dane osobowe:

  Imię i nazwisko – podczas składania zamówienia będziesz proszony o podanie tych danych aby móc  zrealizować zamówienie.
  Adres zamieszkania – jest nam potrzebny do wysyłki zamówionego towaru.
  Nr telefonu – Powiadamiamy telefonicznie o realizacji zamówienia lub w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń jak np. brak towaru w magazynie proponując korzystne rozwiązanie.
  Adres E-mail – poprzez email wysyłamy potwierdzenie zamówienia, oraz kontaktujemy się z Tobą. Jeżeli zostałeś abonentem naszego newslettera będziemy wysłać do Ciebie informację handlową raz, dwa razy w miesiącu.
  Adres IP– informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie takie jak adres IP wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych. Adresy IP mogą też być wykorzystywane w celach statystycznych – do zbierania ogólnych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).


  3. Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:
  • Dokonując zakupu w naszym sklepie bez logowania konta po realizacji takiego zamówienia z naszej bazy usuwamy wszelkie dane mogące zidentyfikować Twoją osobę (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres email). Pozostaje tylko dokument sprzedaży przechowywany na potrzeby fiskalne.
  • Rejestracja w bazie Klientów – jest dobrowolna. Przechowujemy te dane w bazie aby ułatwić Tobie w przyszłości zakupy w naszym sklepie internetowym.
  • Jeśli chcesz być informowany o ciekawych wydarzeniach i ofertach handlowych możesz zostać abonentem newslettera. Przystąpienie jest dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wypisać.

  4. Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

  5. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.

  6. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e – mail pod adres
  daniel@bartero.pl lub listem poleconym na adres:
   

  Barter" Firma Handlowo-Usługowa Lisowicz Dorota, ul. Lewakowskiego 8, 35-119 Rzeszów

     Przejdź do strony głównej