wybrane kategorie
ZADZWOŃ DO NAS 17 856 71 18
  Strona główna1 » Regulamin

  Regulamin

  Właścicielem sklepu internetowego Bartero znajdującego się pod adresem www.bartero.pl, zwanej dalej sklepem internetowym jest firma:

  Barter" Firma Handlowo-Usługowa Lisowicz Dorota ,
  ul. Broniewskiego 1,
  35-222 Rzeszów.
  NIP: 8132725000
  REGON: 180329772

  § 1. REJESTRACJA

  1. Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć może każda osoba, która ukończyła 18 lat i po zaakceptowaniu niniejszego regulaminu zarejestruje się w serwisie www.bartero.pl.
  2. Rejestracja i użytkowanie serwisu jest dobrowolne oraz bezpłatne.
  3. Wszelkie dane osobowe zawarte w koncie klienta bartero.pl są przetwarzane w celach realizacji zamówienia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dz.U.Nr 133 poz. 883 wraz ze zmianami.

  § 2. STRONY TRANSAKCJI

  1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym bartero.pl zwaną dalej Nabywcą, jest pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
  2. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego www.bartero.pl jest właściciel Sklepu - firma "BARTER" z siedzibą przy ul. Broniewskiego 1, 35-222 Rzeszów.

  § 3. OFERTA SKLEPU

  1. Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach WWW Sklepu Internetowego Bartero w chwili składania zamówienia.
  2. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w polskich złotych i są cenami brutto zawierającymi podatek VAT 23%.

  § 4. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

  Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Składanie zamówień w Sklepie Internetowym bartero.pl odbywa się poprzez:

  1. Wypełnienie formularza znajdującego się na stronie produktu
  2. Wysłanie wiadomości e-mail zawierającej dane dotyczące zamawianego towaru oraz dane odbiorcy
   i ewentualne dane dla wystawienia faktury VAT na adres sklep@bartero.pl
  3. Telefonicznie pod numerem 17 856 71 18 lub 515 158 541​​​​​​​.

  § 5. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

  1. Stany magazynowe mogą odbiegać od faktycznych z uwagi na aktualizację jaka odbywa się raz dziennie.
  2. Każde zamówienie składane w Sklepie Internetowym bartero.pl musi zostać potwierdzone.
   W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia pracownik sklepu potwierdzi przyjęcie do realizacji drogą mailową lub telefoniczną.
  3. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikającego z winy Nabywcy (np. błędny numer telefonu lub też adres e-mail), złożone zamówienie zostaje anulowane w ciągu 48 godzin, a ewentualne dane osobowe w nim zawarte zostają usunięte z bazy danych sklepu.
  4. Dostawa zamówionego towaru następuje w ciągu 1-5 dni roboczych od daty zamówienia.
  5. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym Bartero.
  6. Na żądanie Nabywcy zostanie wystawiona faktura VAT. Pozostała sprzedaż zostanie udokumentowana paragonem fiskalnym.
  7. W momencie składania zamówienia należy podać prawdziwe dane, zgodne z rzeczywistością niezbędne do wystawiania faktury VAT
  8. Sklep Bartero zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia na każdym etapie jego realizacji, z przyczyn od niego niezależnych.

  § 6. FORMY PŁATNOŚCI

  1. Przelewem przed dostawą towaru na podstawie danych otrzymanych automatycznie po złożeniu zamówienia.
   Z chwilą wpłynięcia należności na konto bartero.pl towar zostaje wysłany wraz z fakturą lub paragonem.
  2. Przelew elektorniczny za pośrednictwem serwisu payu.pl
  3. Za pobraniem - na miejscu w chwili odbioru zamówienia od kuriera.

  § 7. TRANSPORT I DOSTAWA TOWARÓW

  1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym bartero.pl realizowane są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  2. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru.
  3. Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć, jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.
  4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę "BARTER" danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883.
  5. Przygotowanie logistyczne, opakowanie oraz usługa przesyłek kurierskich zostały zamieszczone na podstronach "Koszty i rodzaje wysyłki".

  § 8. REKLAMACJE I GWARANCJE

  1. W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi, oraz skontaktować się z pracownikiem firmy Bartero.
  2. Zwroty towarów przyjmowane są w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania, a zwrot jest uzasadniony.
  3. W przypadku zwrotów, koszty związane z dostarczeniem do siedziby firmy Bartero pokrywa osoba dokonująca tego zwrotu. W przypadku uznania reklamacji jakościowej sklep internetowy zwróci środki pieniężne za usługę transportową, po przedstawieniu przez Klienta stosownych dokumentów, potwierdzających jej cenę.

  § 9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
  2. Zawartość Internetowego Sklepu bartero.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje odnośnie asortymentu Bartero są zgodne z danymi katalogowymi przekazanymi od producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
  3. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
  4. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
  5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.
  6. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń.

  § 10. OCHRONA PRYWATNOŚCI

  1. Dokonanie zakupów w Sklepie wymaga podania informacji kontaktowych (np. telefon, adres e-mail) oraz informacji niezbędnych do wystawienia faktury i dostarczenia przesyłki. Dane wprowadzone do formularza są wykorzystywane przez firmę Bartero. wyłącznie do celu obsługi transakcji. Będziemy zobowiązani jeśli wyrażą Państwo zgodę na wykorzystanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu wyrywkowego zebrania Państwa opinii na temat jakości świadczonych przez nas usług. Powierzone nam Państwa dane osobowe są przesyłane i przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

  Przejdź do strony głównej